Ejderhalar Geri Dönüyor

Ejderhalar Geri Dönüyor

Game of Thrones serisinde neler olduğu hakkında olacak olan Dragon House serisi, Targaryen hanedanının tarihine ışık tutacak.

Game of Thrones – Ejder Meyvesi

George RR Martin’in a song of Ice and Fire serisine dayanan yeni bir dizi, Game of Thrones’un tam olarak açıklamadığı soruları açıklayabilir. Bunlardan biri, daenerys Targaryen’in ejderhaları nasıl ele geçirdiği sorusudur.

Game of Thrones’da, ejderha yumurtaları llyrio Mopatis daenerys’e düğün hediyesi olarak verdi. Serideki en kritik anlardan biriydi ve evrenin hayranları ejderhaların nasıl büyük bir fark yarattığına yakından tanık olmuştu.

Illyrio, ejderha yumurtalarını “Asshai’nin ötesindeki Gölge Alemlerinden”aldığını söyledi. Illyrio’nun iddiası, herkesin ejderha yumurtaları almak istediği bölgeyi ziyaret edebileceğini ima etti. Ama hikaye muhtemelen anlattıklarından daha fazlasını içeriyor.

Ejderha yumurtaları targaryen kanı ve büyüsü olmadan kuluçka aşamasında kaldılar, bu da Daenerys onları aldığında neden taş gibi olduklarını açıklıyor. Ve Illyrio onları bulmadan önce yüzlerce yıl boyunca Essos ve Braavos’ta takas edilmiş olabilirler.

Inverse’in raporuna göre, Targaryenler, George RR tarafından yaratılan evrendeki ejderha yumurtalarıyla karışan tek Targaryenler değildi.

Martin, daenerys’in aldığı yumurtaların elissa’nın çalınan yumurtaları ile aynı olup olmadığını doğrulamasa da, büyük olasılıkla.

Bu detayın dizide görünüp görünmeyeceğine dair tek kafa karıştırıcı ayrıntı, Elissa’nın Kral Jaehaerys’in egemenliği altında yaşadığı. Çünkü ejderhanın Evi Kral Viserys I Targaryen dönemi ile ilgilenecek.

Ancak, hikayesini anlatmak evrenin Birliği için doğru gibi görünüyor.

Mucize Meyveler

Günümüz lojistik imkanlarının gelişmesi, elektronik ticaretin yaygınlaşması, sağlıklı besin kaynaklarına duyulan ihtiyacının artmasıyla birlikte biz de üretici olarak aracısız kendi ürettiğimiz yöresel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz!